Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-11, 12:53   #2199
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
no widzisz, sama się dziwię, ale ilez można zmieniać? To będzie już z 10 weterynarz, spoko...



raz była 3 miesiące na karmie z indyka, wspaniale reagowała, radościom nie było końca.
Nagle, jak zawsze, zaczęła się jazda z drapaniem.
Moje podejrzenia są takie, że jak kupuję kolejne partie, np właśnie po tych 3 miesiącach, producent być moze zmienia coś w składzie, na co ona reaguje, bo jak inaczej to wytłumaczyć?
Zawsze jest tak samo, odkąd ją mam.
Na początku reaguje dobrze, karmę ma około 2,3 miesięcy. Kupuję to samo, wsypuję, ona zjada i zaczyna sie po około godzinie jatka. Wpadam w panikę i jestem w szoku, bo co mogę innego?
Z moich notatek tak wynika. Tak najczęściej objawia się jej alergia.
Obecnie jest tak:
Dostaje nową karmę hills, po zjedzeniu nie drapie się, po 4h też nie, ale od czasu do czasu wieczorem jest tak zwany długotrwały atak drapania, z moich obserwacji.
Ale wnioskuję, że swędzi ją strup, ten, który się goi najdłużej ze wszystkich, po tych cudownych wizytach u weta i szprycach.
Strup ją swędzi, drapie się, wczesniej strup zrywała, ranę pogłębiała, teraz nie ma jak, bo ma jakiś kołnierz plastikowy i drapie się po nim.
Sierść po tej karmie jej pięknie lśni, cała jest błyszcząca wręcz, wygląda przepięknie. Tylko się drapie
Grzybica wykluczona.
Skąd jesteś? Może ktoś będzie mógł Ci polecić jakiegoś sprawdzonego weta.

Hills to akurat nie jest najlepsza karma.
Power of Nature Natural Cat Grainfree Chicken jest karmą dla kotów z alergiami. Jest to najwyższa półka jeśli chodzi o karmy suche (chociaż teraz wszyscy polecają karmić koty tylko mokrym)
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując