Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-11, 13:14   #2203
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Jak wejdziesz na jakąkolwiek kocią grupę na fb to Cię wywalą za polecanie suchej... Teraz wszyscy trąbią, że tylko mokre i koniec, że sucha to zło.

Moja je głównie suchą (orijen lub power of nature chociaż ta druga mniej jej smakuje), dostaje też surowe mięso z piersi kurczaka, które jest dość mało wartościowe, ale ona nic innego nie tknie. Z puszek zlizuje tylko galaretkę.

Moim zdaniem jak kot chętnie pije wodę to jest ok, ale specem nie jestem.
Problem jest taki, że wiele kotów wody prawie w ogóle nie pije i przy samej suchej mogą się pojawić problemy z nerkami.
No ja bym bardzo chciała, żeby jadł mokrą, ale co zrobię upartemu sierściuchowi [emoji83]

Kupiłam mu nawet wczoraj mokrą saszetkę 96% kurczaka z wolnego wybiegu i jedynie co powachał i krzyczał o swoją suchą karmę.

Na szczęście suchą je każdą : mieszam mu 3 w tym power of nature i orijen i bardzo lubi. Wody wypija dziennie ok. pół szklanki (waży 2,5kg).

Ale pogardzic kurczakiem z wolnego wybiegu ? Sama sobie nawet takiego nie kupuje [emoji23]

A co do kocich grup - trochę mnie przerażają, bo wg nich wszystko robię źle [emoji85] (mam tylko jednego kota; nie umiem mu powiedzieć, że czegoś nie wolno itp [emoji23])

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2017-11-11 o 13:16
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując