Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 14:18   #2210
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Musiałabyś usłyszeć jakie dźwięki są przy bijatykach moich kotów Rodzeństwo, razem od urodzenia. Leją się, leci futro, dzikie wrzaski. Od niedawna śpią razem i się myją. Kika lat trzymały się na dystans. Jak to rodzeństwo. Jak ktoś ma to wie
Moje w sumie rzadko sie dra, ale jak ktores jest wyjatkowo nachalne, to sycza na siebie. Najczesciej klotnie i sykanie byly o to, kto bedzie siedziec przy odemknietym oknie. Zaczelam otwierac oba skrzydla i juz jest zgoda. Ale moja menadzerka tez ma 10-letnie rodzenstwo i mowi, ze sykaja na siebie.

Moj Simbor ma strajk glodowy. Tzn. koniec koncow zje jak juz zakuma, ze nic innego nie dostanie, ale z wielkim fochem (najgorsze, ze whiskasa je, az mruczy). Ostatnio zwymiotowal (drugi raz w zyciu) i od tamtej pory chyba przeszedl jakies katharsis, moze inna dusza wstapila w jego cialo, nie wiem... Ale zaczely nim targac dzikie namietnosci, bije zabawki, o ktorych istnieniu zapomnial i zaczal wybrzydzac przy misce. Chyba mu zycie przelecialo przed oczami przy wymiotowaniu.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując