Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-24, 15:12   #48
b55fc750a2fcb5d4dd0af9913c62d9e1bb1910d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 49
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Znam to aż za dobrze. [emoji6]
Oceniają, chcą być świętsi od papieża.
Dla mnie liczy się to jak się z danym człowiekiem rozmawia, przebywa. A nie to z iloma osobami sypia.
Nie jestem zwolennikiem myślenia:
dużo partnerów = bycie niewiernym.
Ktoś może nie chcieć związków w ogóle albo jeszcze, dlatego uprawia seks z wieloma osobami, bo chce i lubi.
Naprawdę to co kto inny robi, nie jest dla mnie ciekawe. Ludzie za bardzo zamykają się w swoich ramach, zapominając, że jesteśmy różnorodni.
Oczywiście mają do tego prawo, a ja mam prawo nie chcieć mieć z takimi ludźmi do czynienia. Skoro moje zachowanie kogoś np. by gorszyło. I miałby mnie traktować z góry to żegnam. Zejdźmy sobie z drogi.
Czemu ludzie mają klapki na oczach: że moja racja jest najbardziej moja. Bardziej mojsza niż twojsza. Świat jest tak stworzony, że nie będzie czarno białe. Sami sobie najczęściej wybieramy drogę.
Póki mnie to nie godzi, śpij z kim chcesz. I baw się dobrze! [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b55fc750a2fcb5d4dd0af9913c62d9e1bb1910d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując