Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-28, 18:39   #3216
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Tak ? Nie znam się na tym, sugeruję się tym iż słyszałam i czytałam, że w moim wieku powinnam mieć na /70, ciśnienie na /80, /90 jest trochę za wysokie ( a wzrosło przy NR, więc jakaś tendencja wzrostowa jest). Ale jak mieści się w ramach "książkowego" to ok

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



To naprawdę współczuję, jeśli to był jedyny minus tej metody, bo niby jedyny, ale jednak znaczący. U mnie przy NR jest właśnie mniej infekcji. A jaką metodę teraz stosujesz?
a co Ty masz za wiek, ani dzieckiem, ani niemowlęciem nie jesteś chyba, także jako osoba dorosła powinnaś mieć do 139 i do 89.
Nadciśnienie jest jak pierwsze przekracza 140 albo drugie 90
Ale od 180 (pierwsze) albo 100 (drugie) to poważnie wtedy się robi.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Postanowiłam podzielić się z wami moimi doświadczeniami z NR. Stosowałam go ponad 3,5 roku bez odstawiania i właśnie stwierdziłam, że czas na przerwę. Kiedyś brałam Mercilon wiec mam porównanie do tabletek. Zasadniczo największym plusem NR w moim przypadku było to że nie ma problemu z codziennym połykaniem jak w przypadku tabletek i ominiecie przewodu pokarmowego. Mam chorobę lokomocyjną i wrażliwy żołądek wiec każde wymioty skutkowały stresem co do tabletki w tym przypadku NR to rewelacja. U mnie NR nie wypadał, nie przeszkadzał ale niestety były pewne skutki uboczne. Co najmniej raz na pól roku pojawiały się u mnie infekcje grzybicze lub bakteryjne mimo dbania o higienę. Ginekolog już przy pierwszej infekcji radził mi aby zmienić metodę antykoncepcji bo to wina NR. Ja długo nie chciałam zrezygnować. Niestety powtarzające sie dolegliwości skłoniły mnie wreszcie do odstwienia. Co do innych dolegliwości to miewałam silne bóle głowy w czasie tygodniowej przerwy. Libido na szczęście bardzo mi nie spadło. Dla mnie NR był by idealny gdyby nie te infekcje.
nie mam problemów z NR takich.
Ale zauważyłam, że jeśli nie stosuje tych różnych cudownych środków do higieny intymnej to nie mam zupełnie problemów z infekcjami. Wcześniej zdarzało mi się stosować to i infekcje się przytrafiały.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora