Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 19:59   #4775
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Zobaczcie co dostaliśmy od siostry Tz zawiesiła nam na płocie Załącznik 7711423

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Mniaaaamm na śniadanko by było do mleczka[emoji39][emoji39][emoji39]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Omnomnooom

U mnie wjedzie falafelek do serialu, codziennie cos innego za mną chodzi. Wszystko bym zjadla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyżby zbliżającą się [emoji86]?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Haha zawsze mam niedokończony romans Ale ostatnio było mizianko z szefem, nawet się zdziwiłam, że taki długi ten sen I robiłam masaż twarzy facetowi, który montuje u nas klimę, o dziwo było to też przyjemne dla mnie


Też tak mam


Ale to dobrze brzmi!




---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Ja byłam dzisiaj w Lidlu, ludzi masa, aż byłam w szoku. A wychodząc znalazłam portfel, a w nim 1,7 tys. Nie rozumiem ludzi, którzy noszą taką kasę przy sobie i jej nie pilnują
Ależ sen[emoji12][emoji237] też chcę taki[emoji13]

U mnie w Biedroneczce dziś pełne półki i zamrażarki wszystkiego, prawie bez ludzi. To samo w Rossku, tylko tu widok przygnębiający bo puste półki. Jakby po tym tajfunie nie dostały towaru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora