Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy naprawdę aparat nie należy się na NFZ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-22, 18:19   #9
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Czy naprawdę aparat nie należy się na NFZ?

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś sobie zadać inne pytanie: czy ufasz orto, czy widziałaś jej efekty pracy? Zdecydowanie łatwiej będzie Ci podjąć decyzje. Czasami jest tak, że lekarz kasuje 100zł za wizytę ale ustawia zęby w 1,5 roku, a inny bierze 50 zł, ale leczenie trwa powiedzmy 3 albo 4 lata.
W sumie wszystko i tak zależy od wady, no ale... Weź pod uwagę inne kryteria niż tylko cena
Nie znam nikogo kto by do niej chodzil,tylko moja mlodsza siostra zakladala u niej rok temu aparat ruchomy.Przy kazdej wizycie mowi jej,ze bardzo ladnie sie zeby prostuja,a ja nie widze zadnej zmiany,ale moze to dlatego,ze sie nie znam.
Co do zaufania,to wlasciwie jaka mam gwarancje ze ortodonta zamiast jak najszybciej wyprostowac mi zeby nie bedzie przeciagal leczenia?Przeciez na tym zarabia.Boje sie tego,bo zalezy mi na jak naszybszym wyprostowaniu zebow.I bardzo mnie dziwi to,ze ona najpierw powiedziala,ze bede nosic rok,a teraz,ze 2.Za tym drugim razem wcale nie ogladala mi zebow bardziej dokladnie niz za pierwszym
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując