Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o poradę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 01:07   #16
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Proszę o poradę :)

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Hej Podkladu chanel co prawda nie uzywalam ale moge polecic inne wysokopolkowe. Uzywam na zmiane Givenchy Photo perfection z Estee lauder double wear light. Givenchy kosztuje okolo 180zl jest bardzo wydajny. Wystarczy na jakies 7 miesiecy codziennego stosowania. Kryje srednio. Wedlug mnie wystarczajaco, na wypryski uzywam korektora i tak. Nie wysusza, ladnie sie stapia z cera, srednio matuje ale od tego mam puder Estee Lauder kosztuje okolo 130zl, ma wieksza trwalosc, krycie rowniez srednie. Matuje ale nie jakos strasznie mocno. Ja sobie chwale obydwa te podklady. Zdecydowanie lepsze od np. lancome. Z pudrow uzywam rowniez givenchy prisme libre. Bardzo fajnie matuje i utrwala. Przy tym tak jakby lagodzi rysy twarzy, nie daje plaskiego efektu. Wazne zeby uzywac do niego pedzla bo do niego jest zalaczona gabeczka ale nie podoba mi sie efekt ktory uzyskuje jak jej uzyje. Dziewczyny chwala jeszcze puder estee lauder lucidity ale nie mialam go. Ma dobre opinie. Sa jeszcze meteoryty guerlain ale one raczej rozswietlaja niz matuja. Polecam kupic dobry korektor. Ja lubie maybelline mineralny. Polecam jeszcze jakis fajny roz-rozswietlacz na policzki. Czyni cuda

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

A jesli chodzi o krem to pamietaj ze najwazniejsze jest nawilzenie. Nawilzona skora dluzej utrzyma makijaz i bedzie na takiej ladniej wygladal.

och kolezanko,znasz sie na rzeczy

fajnie tak czasem poczytac!
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując