Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 11:21   #513
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ja też w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych starań, stwierdziliśmy z mężem że już czas na dziecko, jedna impreza i pyk ciąża. Później długo nie chciałam drugiego a jak doszłam do wniosku że to już to się okazało to nie takie łatwe, udało się w 3 cyklu ale niestety ciąża była pozamaciczna więc skończyło się poronieniem. Wtedy znalazłam to forum, poznałam historie dziewczyn i dotarło do mnie jakie miałam szczęście z pierwszą ciążą bez starań. W grudniu zaszłam w kolejną ciążę tym razem było ok do badań prenatalnych, badania wyszły niejednoznaczne więc zdecydowaliśmy się na dalszą diagnostykę, okropny strach i kolejne przeczytane historie kobiet które musiały podjąć najtrudniejszą decyzję co dalej. W naszym przypadku skończyło się szczęśliwe pod koniec sierpnia urodziłam ślicznego, zdrowego synka . Także o córkę się nie starałam a na synka trzeba było poczekać.
Życzę Ci żeby się szybko udało [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dziewczyny co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to tak jest zazwyczaj, że jak bardzo się chce to nie da rady, a Ci którym wszystko jedno lub nie chcą wcale zostają obdarowani [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując