Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-23, 07:28   #515
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, witaj Amazonia. Ja sie staram ale ostatnio jak zmęczona lub nie w nastroju to się nie zmuszam.Najlepiej zdać się na przypadek. U mnie w tym roku było poronienie ale myśle że już doszłam do siebie,emocje zeszły. Teraz skupiam się już na przedswiątecznych przygotowaniach. Robimy z mężem choinke z filcu dla córki aby mogła do niej ozdoby na rzep przyczepiać. Choinka już zrobiona, teraz musze ozdoby dorobić. Do 6 grudnia chcę skończyć bo tu większość już na Mikołaja choinki stroi. Potem będzie czas na książki z klimatem swiątecznym, zawsze się na kilka skusze.
Przykro mi, ale najważniejsze że ruszasz dalej i wracasz do gry [emoji4] ja 4.10 odstawiłam tabletki anty które brałam od 10 lat (mam już10 latke w domu) chwile przed odstawieniem zaczęłam brać kwas foliowy, zrobiliśmy podstawowe badania krwi i moczu i tyle z przygotowań. To pierwszy cykl starań nie robie testow owu i nie mierze temp. 27.11 mam wizytę u gina bo nie było wcześniej terminów co ma być to będzie ale nie ukrywam że gol za pierwszym podejściem byłby dla mnie najwspanialszym prezentem na święta [emoji173]
Co do Waszej choinki super pomysł jeszcze o takiej nie słyszałam z chęcią zobaczę jak juz skończycie [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując