Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-24, 15:31   #521
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie w domu prawie dwulatka i to ze wgledu na nią ta choinka, już zaczyna fajnie wyglądać ale jeszcze sporo szycia przedemno. Jesli chodzi o gadżety to każdy do tego podchodzi według własnych potrzeb. My staraliśmy się nie szaleć ale troche się kupiło. My kupilismy bujaczek zbyt długo nie był używany ale się przydawał, ja dziecka w maxi cosi w domu nie sadzałam tylko w bujak. Projektor pozytywka nadal służy,córeczka sama włącza. Szybko odstawiony był sterylizator i podgrzewacz bo po dwóch miesiącach już nie chciała córka butli tylko karmiłam. Mieliśmy też laktator ale nie żałuje że kupiliśmy, czułam się pewniej że w kazdej chwili moge użyć bo raz miałam prawie zapalenie piersi a potem czasami zastoje. U mnie niedługo 40 wiec czas goni ale staram sie tym nie stresować.
Każde dziecko jest inne nasz projektor nie był prawie używany natomiast huśtawka/bujak/krzesełko 3w1 bardzo długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując