Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-16, 14:48   #532
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, jakoś przed świętami umknoł mi ten post, u mnie po wizycie nie bardzo. Następny mięśniak się pojawił i teraz idę do innej ginekolog żeby spytać czy to będzie problem dla ciąży, ta u której byłam nie chciała się wypowiadać, ogólnie trochę się do niej zrazilam. W lutym mam wizytę i zobaczymy. Ostatnio mąż coraz częściej wspomina że fajnie by było mieć drugie, ale ja coś zaczynam wątpić czy się uda. Zobaczymy co lekarz powie. Jak będzie można to spytam o inseminacje.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Dziewczyny Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego!

Jak minęły wam święta? Ja zrobiłam zamiast szalika, komin mężowi bo włóczki mi zabrakło a w sklepie już nie było. Święta były rodzinne i szybko minęły. Po świętach mieliśmy sesje fotograficzno w domu, fajnie wyszły zdiecia, jestem zadowolona. Teraz jeszcze czytam książki świoteczne bo wcześniej za mało czasu było.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując