Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30 letnia dziewica - czy da sie to ukryć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-18, 17:49   #34
HejkaHejka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 48
Dot.: 30 letnia dziewica - czy da sie to ukryć?

Witaj autorko
jako że jestem niestety w podobnej sytuacji i postąpiłabym/zamierzam postąpić dokładnie tak samo. Rozumiem, że mówisz bardziej o luźnej znajomości z facetem zainteresowanym relacją intymną a nie miłością życia więc nie widzę absolutnie podstawy do tłumaczenia się w 100% ze swojego wcześniejszego życia intymnego. Rozumiem że masz ochotę na ten seks i nie robisz nic na siłę żeby tylko to zrobić. Ja tak właśnie mam i też sobie myślę że następna taka znajomość że serio będę chciała może się szybko nie trafić, więc wolałabym iść na żywioł.

W każdym razie jakby facet pytał to bym udawała nieśmiałą i tajemniczą albo obróciła w żart w stylu np kiedy uprawiałam ostatnio seks, odpowiedziałabym zalotnie, że "dzisiaj" ;-)
Żeby nabrać pewności siebie pomyśl sobie, że nie jesteś totalnie niedoświadczona tylko mało doświadczona, a sam petting czy seks oralny też jest w pewien sposób rodzajem seksu, tylko bez penetracji.


Co do samego stosunku to wg mnie jeśli do masturbacji używa się wibratora albo kilku palców to nie powinno być tragedii ani wielkiego bólu, w najgorszym wypadku ten seks będzie poprostu średni. A jeśli kobieta zna siebie to może pomóc sobie z osiągnięciem przyjemności.


Także ja bym dała porwać się namiętności bez zbędnych tłumaczeń. Względna pewność siebie jest kluczem żeby było fajnie obojgu, a facet nie oceniał intymnej przeszłości/jej braku...
HejkaHejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując