Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30 letnia dziewica - czy da sie to ukryć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-31, 11:05   #53
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: 30 letnia dziewica - czy da sie to ukryć?

Cytat:
Napisane przez NiebieskaLinia Pokaż wiadomość
Facet zapewne Ci nie uwierzy ale zeby w tym wieku Byc dziewica to szok. Facrt bedzie mial radoche ze Cie rozdziewiczy

Ja jestem w podobnym wieku, nadal jestem dziewicą i nie mogę spotkać tyle czasu nikogo z kim mogłabym to zrobić. Szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia gdzie miałabym poznać takiego faceta. Mam tindera ponad pół roku ale jak tylko przebąknę, że mam małe doświadczenie (nikt sie nigdy nie dowiedział o moim dziewictwie) to zaraz uciekają. A nie chcę też nikogo oszukiwać. Nigdy nie miałam zbyt dużego powodzenia, nie byłam zapraszana na randki i tak dalej, więc dlaczego szok?


Szczerze trochę nie chce mi sie już czekać na wielką miłość bo takim sposobem zmarnowałam już 10 lat i zmarnuję kolejne 10. Nie wiem tez sama jak przeskoczyć ten fakt dziewictwa i braku doświadczenia, żeby kogoś nie rozczarować.

Cytat:
Napisane przez OnaZDziwnejKrainy00 Pokaż wiadomość
Nie okreslilabym siebie jako osoby, ktora wie czwgo chce czy jesli chodzi o zycie czy i seks. OK masturbuje sie od wielu lat i w tym aspekcje wiem czgo chce ale mysle ze nie bedzie sie do konca przekladac to na seks.
Wbrew pozorom jest troche osob ktore w wieku 25+czy nawet 30 dalej nie mieli kontaktu seksulanego. I czesto nie jest to z powodu religi czy pogladow a nie spotkania wlasciwej osoby.

Ja też nie jestem religijna. Powodem mojego dziewictwa były duże kompleksy, brak inicjatywy własnej jeśli chodzi o jakiekolwiek spotkania, życie i praca długie lata w małym mieście. Jak się przeprowadziłam do dużego miasta to w sumie dużo się nie zmieniło, chociaż ja liczyłam na przełom.


Także zostaje mi umawiać się na tinderze na seks i jakoś to przebrnąć, nie widzę innej możliwości.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując