Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-05, 20:58   #36
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość

[/COLOR]@Farfalla - pionowe paski wydają się Ci służyć, tak samo fason. Może tylko w talii mogłaby być inaczej skrojona, bardziej wcięta może? Wydaje mi się, że jest dobrze, najmniej podoba mi się ten "sprany" kolor, ale tak jak mówisz, jakość zdjęć nie powala i ciężko dobrze ocenić.
Dziękuję! Kolor to zdecydowanie kwestia światła, na żywo nie jest sprany.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że pionowe paski Ci bardzo pasują, nie jestem tylko pewna co do fasonu, ale z pewnością jest Ci w tej sukience lepiej niż we wcześniejszych pod naturala oraz tej ostatniej jasnej w cieńsze paski. A jak się w ogóle czujesz w tej sukience? Bo w tej jasnej wcześniej pisałaś, że źle.
Dobrze się w niej czuje i to jedna z lepszych przymiarek jeśli chodzi o sukienki, ale chyba lepiej bym jednak wyglądała w czymś bardziej dopasowanym i sztywnym (może czarna sukienka typu ołówkowa midi). No, ale zależało mi na sukience na lato....
Same pionowe paski faktycznie fajne, bardzo wysmuklają sylwetkę.

Dzięki za opinię
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora