Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idę do fryzjera - jak lepiej (fotki) ciemne czy blond.. czy jakie:/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-02, 18:43   #1
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130

Idę do fryzjera - jak lepiej (fotki) ciemne czy blond.. czy jakie:/


Witam serdecznie - ponieważ jutro wybieram się do fryzjera - a trochę się jeszcze waham co będę robic to zadaje Wam pytanie - z jakimi włosami wyglądam lepiej -z blond (fakt zdjęcie robione 3 lata temu więc byłam młodsza i szczuplejsza) czy w ciemnych - tak wyglądam obecnie. No i - nie wiem czy zostawić ciemne - i mieć zdrowe włosy w których czuję się staro - czy rozjaśnić choć trochę - bo nie wiem czy w ciepłych kolorach jest mi dobrze - jak na przykład karmelowy czy jemu podobne :/ i w moim mniemaniu wyglądać młodziej i bardziej dziewczęco? Proszę doradźcie mi kolor.. Fryzurkę mam ala victoria tylko dłuższe z przodu - bo już odrośnięte - jutro je znów skróce na Victorię. Więc costaje kwestia tego niewiadomoego koloru w którym będę wyglądać najładniej :/ Mam bardzo jasne niebieskie oczy i dużo piegów koloru miodu :/ ale mam też bardzo ciemną oprawę oczu ..pomóżcie prosze Pozdrawiam gorąco i dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg met fotka1.JPG (96,7 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotkapl1.jpg (16,5 KB, 180 załadowań)
milajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując