Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spalone włosy-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 10:21   #79
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
POMOCY!
mam doła, jak zawsze cos wykombinowałam, i wsyztsko wysżło nie tak ! wyszła masakra!!

nie kłamię, ale moje włosy są spalone, oklapusy sianowate takie, ze nawet po 2 nalozneiu odzywki i nakreceniu na szczotke okrągła i lekki strumień suszarki są sianowate na maxa!
robiłam wczoraj trwałą. i spaliłam włosy. tzn. jak dosżło do sciagnia loków, to jak zobaczyłam stan moich włosków to nawet ich nie utrwalałam, tlyko migiem myłam główke, odzywki odzywki itp.
wstałam rano i byłam pełna nadziji, ze włoski beda jako tako wygladac, al sa straszne jedynie w kitce, , spieta do tyłu gzywka i pogłskane berylantyna wygladaja, wstydze się ! czeka mnie poł roku w kitce? czy jakos moge JE URATOWAĆ?? ale chyba sa juz na amen martwe.....

POMOCY! jestem głupia, ze ten zabieg wykonałam w domu. a nie u fryzjera, polak po szkodzie ma nauczke ale nie ażtaką
nałożenie 2 razy odzywki niestety nie sprawi, ze wlosy się zregenerują. Cięzko zregenrowac włosy po rozjaśnianiu, doprowadzenie ich do w miare normlanego stanu wymaga kilku miesięcy...więc po spaleniu włosów trwałą ta regenracja jest bardzo często mało mozliwa. Stosuj odzywki, maski szampony regenerujące itp bo bynajmniej wlosy będą wyglądać lepiej i sie lepiej rozczesywać. Ale niestety jedynym rozwiązaniem na szybkie pozbycie się takiego sianka są nozyczki
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-07-25 o 10:22 Powód: .
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując