Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-06, 00:04   #43
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Gratuluję braku rozstepow serio! Mi wyskoczyły po szpitalu w 28tc i teraz to juz szkoda gadac. Smaruje, peelinguje i olejkuje kilka razy dziennie. Nie sa mocno widoczne, wiec mam nadzieję ze większość zniknie. Jak nie to laser [emoji16] Na bliźniaki raczej nie wygladam, bardziej jak na typowy 9 miesiąc pojedynczej ciąży. Nie mam pojęcia gdzie one sie mieszczą! Juz mi ich szkoda bo napewno mają tam ciasnotę [emoji21]
Jasne, boje sie sn+cc ale liczę na troche szczęścia, że uda się tego uniknąć. Choc narazie ułożenie głowkowo-poprzeczne nie daje mi szans na sn.
W kolejkach mnie ludzie nie przepuszczają, przez całą ciążę może 3 razy sie zdarzyło a tak wszyscy udają, że nie widzą i odwracają głowę 🤣Nawet kasjerki, szczególnie w rossmannie gdzie promuje się pierwszeństwo ciężarnym.
Chociaż hitem jest zmiana w systemie w labo szpitalnym. Pacjenci uprzywilejowani nie wchodzą już poza kolejką, kobiety w ciąży również. I teraz zamiast załatwić wszystko a 5 minut siedzę godzinę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Viva91, u mnie nie wiem czy to przypadek ale rozstępy wyskoczyly mi po 5dniach w szpitalu kiedy akurat niczym sie nie smarowałam. Też najpierw na podbrzuszu a teraz lewa strona siega do jakis 10cm pod cyckami a prawa gdzies do pępka [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O esu, ja zapomniałam! Dziś dziewczyny na fb o Ciebie pytały i kazały Cię pozdrowić! No to pozdrawiam Ja nie liczę, że do końca uda się uchować od rozstępów, pewnie nagle mi wywali i tak się to skończy Ale jakoś specjalnie płakać nie będę. Mam na biodrach to mogę mieć i na brzuchu Będę madką na 100 pro [emoji23][emoji23][emoji23]
Moja chyba też jest poprzecznie, z tym, że to moje gdybanie. Często ją czuję jednocześnie w 3 miejscach. Nad lewą kością miednicy tupanie, przy pępku tyłek wypina i czkawka w okolicy prawego boku
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Wymaz na gbs robiła mi położna w gabinecie. W Alabie w zabiegowym jest fotel ginekologiczny, więc pewnie tak to się odbywa.

Ja przyznaję, że niespecjalnie często się smarowałam. Gdy zobaczyłam pierwsze rozstępy wzięłam się za kremy, ale to już nic nie dało, lawina ruszyła...
Ja zaczęłam w okolicy 4/5 miesiąca. Z tym, że są dni, że i 2x dziennie posmaruje, a są, że np tydzień nic. Ale mimo wszystko, staram się pilnować tego

Mnie lekarz nic nie mówił na ten temat, więc pewnie weźmie mnie z zaskoczenia na wizycie. Boże, jak to zabrzmiało, a chodzi mi tylko o gbs [emoji23]

Jutro jadę pks do czwy (30min) i po lab wracam pks. Już mnie tż zjechał i że jak tylko wrócę to od razu do łóżka i żebym nawet nie kombinowała, bo on mnie sprawdzi. I skubany sprawdza. Po powrocie z pracy obejrzał stopy i 'o, nawet w japonki się już mieścisz' , a później co kilka h przychodził obejrzeć jak sytuacja. Chyba się faktycznie w sobotę zmartwił [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

O ja pierdykam, chyba i u mnie młoda zaczęła się ustawiać do porodu. 2x tak się zakręciła przy Bożenie, że byłam pewna, że zaraz rękę wyciągnie na zewnątrz i mi pomacha [emoji50][emoji16] Mega nieprzyjemne.. No czyli już nie jest poprzecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora