Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-20, 15:29   #1652
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Udało się [emoji16] tak więc miała być jasno niebieska a przyszła turkusowa 🤦☠♀️Załącznik 7727734

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zostawiasz czy wymieniasz? (z racji nie takiego koloru jakiego się spodziewałaś)

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
To i ja się przywitam [emoji85]

Cześć! Kilka dni temu okazało się, że zostanę mężatką w 2021. Jak? Po weselu kuzynki, na którym tylko ja i tż byliśmy "wolni" i nie było komu łapać welonu wysłałam mojemu przykładowe menu weselne z cenami z dopiskiem "weź już przestań się z tym pi#$&olic [emoji1787]"

Rozmowy o ślubie się przewijaly, ale ciągle wchodziły na dalszy plan. Tak też zostało postanowione. Wy mierzy cię suknie i obrączki, a my na początku października szukamy sali i ustalamy termin w kościele [emoji85] wariactwo! Ale u nas to standard

Narazie wiemy, że chcielibyśmy coś zaklepac w kwietniu/maju/czerwcu. Co wyjdzie to zobaczymy

Ps. Może do ślubu zdąży się oświadczyć [emoji1787]

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Cześć, witaj w wątku

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi na początek jak teraz podchodzi się do noclegu dla gości? Jest obowiązkowy? Generalnie musimy chcąc niechcący wziąć pod uwagę możliwość noclegu. Jeśli uda nam się z pierwszą sala to pół biedy, bo zawsze się coś ogarnie dla przyjezdnych, ale jeśli w grę wchodzi 2 sala to kombinujemy nocleg ogarnąć sobie, rodzicom, świadkom, a reszcie zaproponować możliwość noclegu na ich koszt. Może wesele nie jest jakieś duże bo 60-70 osób, no ale w drugiej sali dochodzi jeszcze moja cała rodzina, w zasadzie większość gości i boje sie że poplyniemy z kasa. Nie żebyśmy byli sknerami, ale z drugiej strony no mimo wszystko warto zachować odrobinę zdrowego rozsądku chyba? Dajcie znać co o tym myślicie... Tak tylko dodam, że w pierwszej sali nocleg dotyczyłby ok 20 osób więc no tu możemy ten nocleg zapewnić. Od biedy nawet 4-6 osób możemy ulokować u nas w mieszkaniu, bo mieszkamy niecałe 10 min pieszo od sali.

Termin dopiero na początku października, bo tz narazie wolnego wziąć nie może :/ najchętniej ogarnęła bym to sama żeby już coś zaklepac i mieć spokojna głowę...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
W moim otoczeniu przyjęło się, że nie jest to obowiązkowe, ale w dobrym guście jest zapewnić gościom nocleg. Natomiast każdy robi jak chce i jak może. U nas będzie o tyle mniej problemu, że ślub i wesele jest w moim rodzinnym mieście i albo moja rodzina jest właśnie stamtąd, albo przyjedzie z innej części Polski i będzie po prostu u kogoś z rodziny nocować. Mój narzeczony natomiast ma małą rodzinę i ma zapewnić gościom transport w pierwszą i drugą stronę, większość osób raczej będzie po prostu chciała nad ranem wrócić, więc myślę, że tych gości noclegowych będzie minimalna ilość.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując