Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki Zofii Chylak chylak.com
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-02, 02:42   #928
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam ten stary i też mi się palce odbijają Dlatego myślę o puszczeniu w świat, bo wybieram zwykle krokodyla.

Aaa no to rzeczywiście, skoro Cię to denerwuje to lepiej się pozbyć [emoji16]ja jakoś na mojej tego nie widzę no ale rzadko ją nosze w sumie, chociaż na tej nowej to było widać od razu jak przyszła wiec trochę słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 03:42 ---------- Poprzedni post napisano o 03:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Hmm, bardzo mnie nęci ten półksiężyc (zwłaszcza w czarnym krokodylu), ale nie bardzo mi się uśmiecha wydawanie prawie 1300 zł. za torebkę, gdzie nie zmieszczę małej, składanej parasolki. To u mnie mus w tym kraju

Przegadam oferty na vinted i olx, ale mam wrażenie, że te w dobrych cenach, to nie są w najlepszym stanie...

Kilka dni temu zobaczyłam w Kauflandzie dziewczynę z klasyczną Chylak i całkiem spoko to wyglądało i nie odstawał tak bardzo. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie była to ta mniejsza.

Sprawdź sobie grupe na Facebooku fanki torebek Chylak - ja tam sprzedałam dwie torebki, poszły praktycznie od razu. Często dziewczyny tam sprzedają, teraz jest nawet właśnie półksiężyc mat z dodatkowym łańcuszkiem wystawiony za chyba 800 lub 900 (widziałam dziś rano). Tez dzisiaj jakaś dziewczyna wystawiła karmelowa mini za 250 (skóra tam wymagała trochę odświeżenia), bardzo szybko się sprzedała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując