Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 14:54   #48
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.

mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim

nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.
Ok to zaczynam kuracje blendamedem...wr...:brzyd al:
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny pytałam w poprzednim wątku, ale pewnie nie widziałaś co myślisz o kuracjach natychmiastowych Elseve? W biedro są u mnie po 8,39 i zastanawiam się nad nimi wzięłam color vive, bo chyba jako jedyna jest bez protein i idealnie wygładza włosy którąś jeszcze warto?
Chodzi ci o te maski w tubkach? Nie mialam ale sadze ze to jak mocniejsza odzywka, taka maska 1 minutowa.
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
[/B]
Nie żółkną pod wpływem tej pasty. Ona po prostu nie ma zadania mocnego ścierania osadu, więc dobrze myć nią np. wieczorem, a rano jakąś mocniejszą. Clynomyn - tą do osadu, nie dla palaczy. A swoją drogą leki mogą zmieniać kolor zębów, na szczęście zwykle nie na trwałe.
Ok dzieki za polecenie
Ja tym elmexem mylam 2 x dziennie ale mialam takie glupie wrazenie niedomycia, tyle ze ignorowalam
To nie bede panikowac, odczekam z miesiac i najwyzej jesli sie nie poprawi to zamieszkam znow u mojej dentystki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując