Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 13:21   #1252
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Red, dywany świetne!!! Niby który z nich jest tym brzydkim do pokoju psa albo teściowej?
I też jestem ciekawa, jak będą wyglądać już w mieszkaniu, bo pierwsze skojarzenie miałam z taką wyglądającą jak beton podłogą i dość chłodnym, industrialno-loftowym wnętrzem - a o ile kojarzę, to betonu na podłodze nie masz
Czółna te z kwadratowymi obcasami są rewelacyjne! Zrobisz im zdjęcie na żywo od tyłu? O ile już masz je w domu.
Ad spódnicy: srebrna Ale tu mam minidysonans poznawczy, bo kojarzysz mi się z czernią.

A teraz będzie pytanie niemal intymne O której zwykle wstajecie, jeśli nie musicie iść do pracy?

Oba brzydkie, tzn. moja matka skomentowała je słowami "łojezu" No nie, u mnie wnętrze jest babciowe więc nie chciałam już dowalać tureckich wzorów czy czegoś takiego. Jak dolecą obfocę chałupę
A buty mają ładne zdjęcia na stronie więc już nie będę się osobiście wysilać: https://nescior.com/pl/botki/876-cza...ratu-111v.html
Jeśli chodzi o srebrną spódnicę - a tak, ostatnio mam fazę na wyraźne srebrne elementy. Póki co ograniczam się do plisowanek (mam jeszcze jedną, trzecią chciałam kupić, ale wyszły), obcasów i solidnej biżuterii.


Wstaję teraz różnie, zależy jak dzieci wstaną. Zazwyczaj o 8-9, dzisiaj pospałam do 10:30



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dywan - bueno! I nie uwierzysz, ale dokładnie o taki Cię podejrzewałam. Widziałam je gdzieś w internetach w sensie nie w sklepach ale na fotkach/ filmikach? U ludzi. Ten styl. Taka gotycka płaskorzeźba/ażur. Rozeta. Very you.

Pokażesz potem już na podłodze w pokoju? Bo moim zdaniem tak wyglądają jeszcze lepiej. .

Jestem taka przewidywalna Cyknę fotki jak dolecą.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując