Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-05, 12:42   #193
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ervisha-dziękuję za opinię W takim razie się chyba nie skuszę chyba że dopadnę w takiej jak Twoja mama promocji.
Z pseudo gotowców polecam z Naturaveny- w proszku ale same naturalne składniki do połączenia z wodą, są bardzo dobre też chyba koło 10zł ale ja dorwałam kiedyś za 3 zł.W Rossku natomiast też są ale z firmy Soligrano, aktualnie na promocji też całkiem fajne.
Ale i tak najlepsze domowe
To nie jest warte 8zł Te 8 klopsów to tak naprawdę porcja na raz. Chwyt marketingowy. Dla mnie dodatkowy minus za fakt, że to białko pszenne - dobrze ze nie ma soi ale po większej ilości pszenicy źle się czuje.


Może jak trafię na przecenę to kupię - nie jem gotowców ale czasem człowiek z ciekawości chce spróbować A pamiętasz co to ma w składzie? Nie przypominam sobie abym podobne gotowce widziała w rossmanie ale też nie patrze bo średnio mnie to interesuje ;P
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując