Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-25, 10:52   #66
nuna82
Raczkowanie
 
Avatar nuna82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Nuna, a powiedz jakie ubranka (oprócz body, bluzek, śpiochów i cieplejszego kombinezonka) warto kupować na kolejne miesiące życia? Ja zapomniałam napisać, że część naszych ubranek kupiliśmy na Tablicy (połowa była nowiutka), a część też dała nam szwagierka po synku. Widziałam że w pudłach leżało sporo koszul w większym rozmiarze, trochę spodenek, jakieś butki (mamy po wszystko przyjeżdżać jak maluch będzie rósł). A np. jakąś kurtałkę cienką trzeba teraz kupić na wiosnę-lato?
Ja zamierzam kupować ubranka w lumpeksach. Już nie raz trafiałam na fajne za złotówkę, ale jeszcze gdy chodziłam regularnie to nie znałam płci więc nic nie brałam Teraz będę od czasu do czasu chadzać i kupować na zapas co fajniejsze
Powiem szczerze, że już nie bardzo pamiętam jak było na początku - zdecydowanie polecić mogę kupowanie pajaców zamiast zestawów body + śpiochy, o wiele wygodniejsze w pierwszych miesiącach życia
Mój syn ma już teraz 4 lata więc asortyment trochę inny. Na pewno musisz uważać na kupowanie np. kombinezonu na następny sezon, bo maluchy tak szybko rosną, że trudno wstrzelić się z rozmiarem, u mnie już tego problemu nie ma- tylko butów nigdy nie kupuję "na zapas".
Jeżeli chodzi o kurtkę dla noworodka to raczej nie ma sensu, lepiej zaopatrzyć się w cienki kombinezon np. z polaru. Maluch i tak jeździ w wózku przykryty.
__________________
Wymiana:
- kosmetyki,
- książki,
nuna82 jest offline Zgłoś do moderatora