Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak malować wielkie usta?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 22:12   #12
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak malować wielkie usta?

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Pokaż wiadomość
Ale ja chcę malować usta, malowałam je często, w liceum je podkreslałam, żeby hmm prowokowac? Ale jednak uważam, że nie pasują mi kolory, które kupuję, czyli żadne, bo testowałam już wiele kolorów.
Nie wierzę, że nie ma kolorów, które Ci nie pasują. Zawsze jakieś pasują. Więc są 2 wyjścia: testowałaś kolory niepasujące do Twojej urody (bo takie Ci się podobają na innych) lub testowałaś kolory pasujące, ale z jakiegoś powodu Ci się nie podobały, bo np. nie pasują Ci do stylu bądź po prostu nie przepadasz za taką kolorystyką.

Trudno oceniać Twoją urodę po zdjęciu samych ust. Po tym, co wrzuciłaś, wydaje się, że nie powinnaś mieć większego problemu z doborem koloru, ale nie widać reszty.

Może wrzuć kilka zdjęć z różnymi pomadkami i mogłybyśmy obiektywnie ocenić, które Ci pasują.


PS. Sama kiedyś kurczowo trzymałam się krwistoczerwonych pomadek. Bardzo je lubiłam, ale nie pasowały mi. Teraz maluję się raczej różowymi, co kiedyś nie przeszłoby mi nawet przez myśl, bo uważałam, że róże to dla głupich blondynek

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-08-21 o 22:15
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując