Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 12:23   #376
peperose
Przyczajenie
 
Avatar peperose
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.

Nadal szukam optymalnych kosmetykow na wlosy i cialo.
Aktualnie sprawdzaja sie na moja mieszana 50-letnia cere:

1. Bioderma H2O Micel, oczy po nim bez jakichkolwiek podraznien a skora twarzy czysta i odprezona

2. Neostrata Restore Bionic Lotion na noc

3. SVR Sensifine na dzien, genialny, niesamowicie delikatny i fantastycznie sie wchlania.

4.Iwostin RE-Liftin krem pod oczy 40+ do skory wrazliwej, jedyny ktory mnie nie szczypie po jakims czasie w oczy

5. Od lat na biust Eveline Slim Extreme 4 D Mezo Push-UP serum powiekszajace na biust. Nie wiem czy powieksza, ale moje cycuszki sa jak na swoj wiek w bardzo dobrym stanie i mysle ze to nie tylko zasluga sportu, ale takze tego serum

6.MIXA cica repair bodylotion Pantenol + Urea, na cale cialo, lekki, delikatny, szybko sie wchlania i dobrze nawilza. Do tego swietny dozownik i delikatny zapach. Nie cierpie ciezkich slodkich waniliowych itp.

7. anida krem do rak i paznokci wosk pszczeli i olej makadamia, sprawia ze rece robia sie jedwabiscie gladnie, dobrze sie wchlania i jest tani. Prawie bez zapachu.

8. Joanna Power Hair kuracja wzmacniajaca jako peeling skory glowy i jej pielegnacja. Tania, dobra, a do tego super butelka. Puste butelki uzywam do rozcienczania szamponu i mycia jedynie skory glowy oraz do wcierek.

9. Delia Cameleo SOS for Hair ampulki: dzieki nimi opanowalam moje androgenowe wypadanie wlosow. Po okresie poczatkowym uzywam teraz co 2-3 dni pol ampulki, wiec i koszt zatrzymania wlosow jest ok.
peperose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując