Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-02, 15:47   #2509
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Mielismy teleporade. Nic tam sie ciekawego nie dowiedzialam [emoji14] Mialam na wszelki wypaden zarezerwowana wizyte ,ale w luxmedzie ktory byl daleko ,a jej nie bylo tak zle ,wiec zamiast ciagac ja przez pol miasta dalam jej spac. Na szczescie objaw przeziebienia nie ma ,wiec oby to nie ten adenowirus. Generalnie cala choroba przebiega tak samo jak ten norowirus co kiedys w szpitalu zlapalismy. Wymioty sie skonczyly i dzis zaczyna sie biegunka. No ale ku lepszemu mysle !

Mega dziwne ze Panie malemu nie zaproponowaly toalety ... no i ze nie masz jak z nimi pogadac... yyy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam po północy maila do pani przedszkolanki, uprzejmie i kulturalnie, bez żalu i dziś, gdy odbierałam synka, to wyszła do mnie i przeprosiła za wczoraj [emoji3] dodała, że mogło się tak zdarzyć, że Wiktor nie był w toalecie. Za to dziś był 3x, w tym raz zrobił fontannę siusiakiem [emoji28] i syn i przedszkolanka zrelacjonowali mi dokładnie [emoji1]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje to niemożliwe, bo zazwyczaj jest plan dnia, którego panie się trzymają i na ogół przecież proponują, żeby dzieciaki się wysiusiały przed jedzeniem np. i potem myją rączki. Może mu się nie chciało akurat hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytały kilka razy ogólnie dzieci, ale nie zgłaszał chęci a dziś go po prostu zaprosiły imiennie do toalety [emoji38] królewicz oduczył się wołać, trzeba mu przypominać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Na ospę Kornela szczepimy pod koniec września, meningo szczepiliśmy 2 razy, zdaje się, że po roku jest jeszcze jedna dawka. Tak, meningo drogie, 1 dawka u nas około 360 zł płaciłam o ile pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując