Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-06, 11:04   #53
padma_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

może zrób sobie w głowie taki przegląd książek, filmów, muzyki (możesz też gier jeśli tym się interesujesz i lubisz, ja akurat jestem zacofana jeśli chodzi o gry więc ani słowem o nich na rozmowie nie wspomniałam, żeby się nie wkopać, że znam tylko simsy i black mirror (polecam swoją drogą) ), które znasz, żeby w razie czego móc dopasować sobie coś do konkretnego ludzia (np. film dla pana/pani o mocnych nerwach, film na wesoły babski wieczór, wyciskacz łez, komedia dla rodziny, książka dla podróżnika, miłośnika przygód, romansidło do poduszki, coś dla wielbicieli strachu, coś dla zbuntowanej nastolatki itp. - strzelam teraz, bo nie wiem czy coś takiego będzie). Takie przypomnienie sobie co widziałaś/czytałaś, bo ja w pierwszej chwili miałam jedną wielką dziurę w głowie i dosłownie żaden tytuł filmu mi do głowy nie przychodził, a oglądam je masowo nie wiem czy to pomoże, ale jeśli bardzo Ci zależy to na pewno nie zaszkodzi
padma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując