Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielki problem z zaskórnikami zamkniętymi i GRUDAMI na twarzy (czole)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-12, 10:19   #9
sialalabamba
Raczkowanie
 
Avatar sialalabamba
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wielki problem z zaskórnikami zamkniętymi i GRUDAMI na twarzy (czole)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wrzuć zdjęcie To ci powiem, czy miałam to samo czy nie bo również miałam zaskórniki zamknięte, ale odkąd zaczęłam brać hormony i używać pewnej maści to zeszło.
Być może mamy to samo, niestety teraz nie wrzucę, bo przez swoją głupotę podrażniłam sobie ranę (chciałam wycisnąć taką gulę, a okazalo się, że to coś większego i nie do wyciśnięcia) i aby to wysuszyć, posmarowałam pioktaniną i teraz mam fioletową kropę na czole. Oprócz tego właściwie aktualnie moje wypryski ucichły, więc dużo by się nie zobaczyło, ale potem pewnie zrobię zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez bea28 Pokaż wiadomość
peeling trzeba robić ,trzeba tylko uważać gdy są ropne zmiany ,przy tzw bolących gulach jest sposób domowy ,jak tylko poczujesz że robi się bolące zgrubienie pod skórą posmaruj to miejsce miętową pastą na noc . Rana powstała prawdopodobnie po wyciskaniu ,takie miejsce przemywaj wodą borowa i gdy powstanie strupek smaruj kremem alantan
Dzięki, następnym razem zamiast bebrać się w tym, to sprobuję z tą pastą.
Woda borowa? Przyspieszy gojenie? Kiedyś próbowalam z woda utlenioną, ale czas gojenia się nie skrócił, a teraz z pioktaniną
__________________
~ M.
sialalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując