Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Toruń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-15, 22:12   #1141
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Salon Davines i pan Miller Jakość usługi na najwyższym poziomie, ceny zadziwiająco niskie. Jeżdżę tam aż z Wawy, bo tutaj za spartaczoną robotę musiałabym zapłacić kilka razy tyle

A co robilas? Podcinalas koncowki czy cos wiecej? Ile placilas?
Szukam fryzjera, chce tylko podciac koncowki, ale to chyba jest prawda, ze od tego czy koncowki sa dobrze podciete duzo zalezy, moje wlosy sa proste jak druty, koncowki tez sa proste- wygladaja jakby byly tak tępo ściete, nie moge ich w zaden sposob nawinac ani ulozyc ( chcialam zeby konce byly troche zawiniete).
A wlosy podcinalam w Matrixie na Lelewela- nie polecam, umowilam sie z dobre 2 miesiace wczesniej na upiecie na slub siostry. Kilka dni przed slubem bylam na próbie, zeby wiedziec co i jak- spedzilam 2 h a gdy wychodzilam to i tak w sumie nie wiedzialam jak fryzura bedzie wygladac. Dwa dni przed slubem- dostaje telefon od fryzjerki ze ona mnie nie przyjmie o tej godzinie o ktorej chcialam bo musi isc do lekarza z dzieckiem. Serio? Dla mnie zenada, rozumiem ze zdarzaja sie wypadki, ale wkrecanie ze w sobote ma sie wizyte u lekarza jest slabe, a jelsi to byla prawda- to dzwoni sie do klienta i oznajmia ze nie obsluzy go, zadnego przepraszam ani nic. Koniec koncow zmienilam godzine na wczesniejsza, ale byla mi ona wybitnie nie na reke, wiec calkowicie zrezygnowalam z uslug tego salonu. Odradzam

Edytowane przez adri_
Czas edycji: 2016-01-16 o 11:40
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując