Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Toruń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-28, 13:25   #1147
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Domek97 Pokaż wiadomość
Cześć! Chciałabym zaktualizować pytanie o dobrego fryzjera z Torunia, bo może coś się zmieniło przez ten czas i kogo teraz byście polecały? Chodzi bardziej o malowanie włosów ☺ i oczywiście w rozsądnej cenie 😊
Przetestowałam wielu fryzjerów w Toruniu i szczerze mogę polecić Olę Dubiel, ewentualnie jej męża z salonu Ola Dubiel, nie polecam p. Klaudii z tego salonu. Pani Ola pięknie czesze, doczepia włosy, farbuje. Ma smykałkę do zawodu i jest profesjonalna.

Na pewno nie polecam salonów:
Aplauz na kozackiej (kiedyś w Piotrze i Pawle)- nie umiano mi rozjaśnić odrostu z ciemnego naturalnego blondu. Wyglądałam strasznie, sama poprawiałam tę masakrę i zapłąciłam ponad 150 zł (za odrost). Panie naradzały się na zapleczu co mi powiedzieć i jak wmówić, że kolor jest ładny

Sunflower - to samo co wyżej. Z jasnym blondem sobie nie radzą.

Angela, na Małachowskiego - moja mama i siostra były tam na czesaniu. Za prosty, niechlujny warkocz płaciły więcej niż ja za ślubne upięcie w innym salonie.

Sebastian - nie sprawdziłam umiejętności fryzjerów, ale pan mnie nie przyjął mimo zapisu gdyż miał ważniejszą klientkę. Pożegnał mnie w drzwiach. Nie zamierzam tam wracać.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując