Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-09, 11:12   #32
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
I ja. Myślałam, że już schowam ale jednak rano wychodzę i bez rękawiczek, zimowej kurtki ani rusz. Mam nadzieję, że ta zima wymrozi kleszczydła, bo rok temu przez zbyt ciepłą zimę strasznie atakowały dzikie zwierzęta, małe ptaki trzeba było wyciągać z gniazd i oczyszczać z kleszczy, bo by nie przeżyły. Za to w tym roku już mamy wysyp małych zajączków, powinny przyjść na świat w marcu a wiele pojawiło się w lutym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Martwię się o te maluchy tylko, jak wieczorem nadchodzi mróz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla ludzi, których łatwo obrzydzić - nie czytajcie dalej...


Widzę że trochę w temacie siedzisz. Kiedyś u mnie na podwórku spadł, albo siedział mały ptaszek, nie pisklę, ale malutki. Mój pies go zaatakował, próbowałam go uwolnić, ale jak go wyrwałam, to już tylko kilka razy odetchnął i umarł. Trzymałam go chwilkę w rękach i patrzyłam czy ma ślady po ugryzieniu, ale zauważyłam tylko że na jego skórze/piórkach było mnóstwo małych poruszających się robaków. Były maciupenkie i jasne. Aż mnie wtedy zatrzęsło z obrzydzenia. Spotkałaś się z czyms takim? Pomyślałam w pierwszej chwili że to właśnie mogły być jakieś nimfy kleszczy, ale nie wiem, nie były czarne, kształtu nie pamiętam, a może to jakieś robaki co naormalnie na ptakach bytują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując