Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłykciny kończyste.... prosze o rady.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 20:29   #42
mikiasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: kłykciny kończyste.... prosze o rady.

Hej, dołączam się do wątku i dzielę moją historią; czytając Wasze bardzo mi to pomogło gdy dowiedziałam się o swojej chorobie.

Brodawki zauważyłam u siebie miesiąc temu - od razu poszłam do ginekologa. Werdykt - kłykciny Preparat, który dostałam to znany większości chorujących Condyline.
Muszę przyznać, że lekarka w żaden sposób mnie nie ostrzegła jak to leczenie ma wyglądać - "smaruje Pani przez 3 dni i zejdzie". Jakie było moje zdziwienie, gdy czytając na temat Condyliny w Internecie okazało się, że nie jest to takie szybkie, łatwe i przyjemne... Przeraziłam się nie na żarty opisywanym bólem, pieczeniem, brakiem snu itp. Jak u mnie wyglądała aplikacja Condyliny?

Pierwszy dzień (patyczkiem kosmetycznym) - popiekło przez parę sekund, ale nie było takiej tragedii jak to się ludzie rozpisują. Potem czuć lekki dyskomfort, ale da się wytrzymać.

Drugi dzień (aplikacja już dołączonym patyczkiem, jak dla mnie o wiele bardziej precyzyjny, widzę ile produktu nakładam) - dalej piecze, pomagam sobie suszarką (natychmiastowa ulga zaraz po nałożeniu). W ciągu dnia większy dyskomfort, zdecydowałam się na pracę z domu, bo w biurze przez 8h rady bym nie dała.

Trzeci dzień - pieczenie przy samej aplikacji jest wciąż takie samo, suszarka szybko pomaga się go pozbyć (szczególnie zbawienne przy kłykcinach umieszczonych zaraz przy wejściu do pochwy). Jak nałożyłam preparat o 7 rano tak o 18 dopiero puściło wnerwiające pieczenie... Uff, 4 dni przerwy.

Najważniejsze pytanie - czy wyleczyło? Nie. Widać poprawę, ale na pewno jeszcze jedna kuracja przed mną, jak nie więcej...

Pozdrawiam inne zbolałe Wizażanki!

Edytowane przez mikiasha
Czas edycji: 2016-02-16 o 19:37
mikiasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując