Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-05, 08:39   #89
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

[1=53a79fa446cdfb8869bfead 901fb105f1bedb9e1_5f7ba57 211d4f;86780090]Ja przebiera nóżkami żeby poznać płeć. Marzy mi się synek a wszystkimi neuronami czuję córkę. Oczywiście cokolwiek by nie było byłe zdrowe i szczęśliwe ale chciałabym już mniej bezosobowo zwracać się do brzucha, Maz podobnie. Chętnie ustalilibysmy już imię, choć dziewczynka chyba jest już wybrana

Zjadłam wczoraj wieczorek pierwszy syty posiłek od początku marca i się prawie popłakałam

Dzień dobry![/QUOTE]

Jaki macie typ?

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny zaczyna dopadac mnie stres przed wtorkowa wizyta. Od 3 tygodni przytyłam tylko 0,7 kg. Jak na początku tylam 1 kg na tydzień, tak teraz spokój i cisza. Chyba teraz powinien się zaczynać bum wagowy.
Nie zgodzę się już na miesiąc czekania na wizytę. To jest ponad moje siły psychiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelina chyba jeszcze nic nie przytyła a nawet chudła.
Spróbuj się umawiać co 3 tyg ja mam teraz 4 tyg przerwy pierwszy raz tak długo i zastanawiam się jak to zniosę

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Właśnie nie. Mam cały czas taki sam apetyt. Przez całą ciążę nie wymiotowalam w ogóle. Nie miałam mdłości. Mam tendencje do tycia, więc te 3 tygodnie i tylko 0,7 kg na plusie mnie trochę zastanowiły. Wczoraj jeszcze odebrałam wyniki i spada mi progesteron z 63 na 52, to też już glupawkę mam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Progesteron może się wahać dobowo więc tutaj akurat bym się nie przejmowala.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Włączyłam sobie gen kalkulator, niby na tym etapie powinnam ważyć 65 kg
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora