Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-28, 14:16   #122
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Ostatnie zużycia w sierpniu.

Soap & Glory - Żel do mycia twarzy - bardzo lubię, to moja chyba 4 butla. Gęsty, przyjemnie chłodzi I dobrze oczyszcza. Duża pojemnosć i wydajność na plus, więc wychodzi tanio.

Dermika Hydro Clean - płyn micelarny - bez szału. Przyjemny zapach ale działanie średnie. Do biodermy nie ma co się równać.

OGX - Szampon z wodą kokosową. Tragedia. Kiedyś miałam już ten szampon i wszystko było ok. Później kupilam ogx z keratyną i pierwszy raz w ciągu 27 lat życia dostałam łupieżu. Po doprowadzeniu głowy do porządku wróciłam do kokosowego i znów łupież i w bonusie okropne swędzenie głowy. U narzeczonego to samo. Zużyłam więc jako żel pod prysznic. Koszmarek.

Lush - Honey I washed my hair - szampon w kostce. Ulubiony szampon. Pięknie pachnie, dobrze się pieni i dobrze oczyszcza skórę głowy. Dobrze zmywa oleje i jest łagodny. Do tego bonusem jest to, że jest eko - zero odpadów w postaci plastikowego opakowania, bo po prostu go nie ma, zużywa się go do końca

Lush - King of Skin - masło do ciała w kostce. Fajne masełko do używania na mokra skórę pod prysznicem. Niestety dość niewydajne, starczyło na tylko 5 czy 5 użyć.

Ogółem 7 zużyć w tym miesiacu



IMG_1503924322.124020.jpg


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując