Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre Salony Slubne W Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-16, 13:49   #70
madzik_k11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Qaterina Pokaż wiadomość
Polecam salon Coline w Wesołej, wielki plus za atmosferę, Panie są młode i bardzo pomocne. Byłam w sobotę bez zapisywania się bo nie wiedziałam że trzeba i nie zostałam spławiona, tylko Pani pokazała mi katalogi, spytała się czy już mierzyłam suknie i co mi się podoba, zaproponowała mi spotkanie w ciągu tygodnia żeby bez pośpiechu, na spokojnie pomierzyć suknię, bo w soboty zawsze jest dużo ludzi. Szczerze mówią w czym jest dobrze a w czym nie, pokazują różne modele żeby można było zobaczyć siebie w różnych stylach. Jak coś mi się nie podobało w sukni to Panie mówiły, że na ile fason sukni pozwala to można robić przeróbki, i jest już to w cenie.
Nie jest tajemnicą jakie modele się mierzyło i ile one kosztują, po wcześniejszych wizytach w innych salonach jest to dla mnie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wybrałam sukni bo waham się między dwoma modelami ale wiem na pewno ,że suknię kupię właśnie tam.
WITAM, wszystkie PM
Qaterina
Zgadzam się z Twoją opinią odnoście salonu Coline! Sama zamówiłam tam suknię teraz czekam na pierwszą przymiarkę - ślub w maju Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to zarówno Panie z salonu jak i sama właścicielka są cudowne, przyjechałam do tego salonu jako ostatniego i udało mi si kupić prawie tysiąc zł tańszą sukienkę Można robić zdjęcia - co w innych salonach jest zabronione!! Polecam
__________________
nasz ślub 15.05.2010
madzik_k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując