Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - oceńcie moje makijaze -wyjaśnienie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-15, 06:58   #2
dolores$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 40
oceńcie moje makijaze -wyjaśnienie

dziekuje za pochwałe poprzedni mój wątek został skasowany niewiem czemu ktos zrobiłm mi straszne świństwo i potem zgonił na mnie - czyli ktos wyciał mój wątek do gazety pl gdzie zebrał same złe opinie na mój temat nawet zostałam tam bardzo obrazona i zkrytykowana np. ze mam ryj zamiast twarzy i takie tam nawet nie che mi sie tego powtarzac ale bardzo nie było to miłe w jednym watku sie chciałam obronic i niejaki Pan złosliwiec mnie skasował całkiem niesłusznie bo ktos powiedział ze to ja zaczełam i ze to ja sama wyciełąm ten watek ale ja byłam pod nickiem julki a ten ktos podał sie pod nickiem julki1 wiec chyba jest róznica nie? przeciesz to głupota jak mogłabym zrobic cos takiego samej sobie nie? wiec narazie musiałam poszukac innego sposobu zeby tu sie dostac i to wyjasnic bo jakas dziewczyna niewiedziec dlaczego z forum uwzięła sie na mnie i dlatego to wszystko nie wiem moze mnie nie polubiła z samego wygladu czasem i tak bywa widze ze ten swiat jest pełen zawistnych ludzi nie rozumiem takiego zachowania bo ja nigdy nie byłam zawistna i zawsze pomocna innym ale jak ktos na mnie napada to poprostu sie bronie i mysle że kazdy by na moim miejscu tak postapil. a ja jak wszyscy tutaj chce skorzystac z róznych rad poogladac fajowe zdjecia i sie wypowiedziec nic wiecej nie oczekuje i nigdy nikomu nie zrobie przykrosci jesli i ten nie zrobi najpierw mi. wysłałąm nawet list z zapytaniem do administratora ale nawet nie dostałam odpowiedzi mysle ze ktos tak zakrecił wszystkim ze juz sami nie wiedzieli czemu i za co skasowali mój watek ale moze i dobrze bo juz pod koniec w wypowiedziach wcale nie było miło i nie chciałabym zeby jednak to zostało tylko niepotrzebnie zablokowali mi dostem do forum to była pomyłka. tyle co moge wyjasnic na ten temat . pozdrawiam serdecznie i mysle ze wkoncu ktos na spokojnie mnie zrozumie. buziaczki paa.
dolores$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując