Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 13:41   #2154
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86512293]Treść usunięta[/QUOTE]

Ale że niby ze mnie jestes dumna.. Moj Tż dzis stwierdzil ze jakby był sam to od faceta z muchami w nosie, nieprzyjaznego to by wyszedl od razu jak ten pokrecil na nie glowa.. A ja zakrecilam goscia, moj hiszpanski na szczescie dal rade, usmiechnelam sie, potaknelam glowa kilka razy jaki mądry i dostalam co chcialam, zaproponowal ze mi przejrzy inne papiery i pomoze od kolegi z innego urzędu zdobyc papier... Bo jak nie to do dokumentacji musialabym odgrzebywac papiery z archiwum lokalnego.... Wiec ja w te pedy do domu po papiery.... Gdzies tam zadzwonili z inna babka, jakies Maile wyslali i po 30 minutach czekania mialam dokument w rece. Na drugi dokument mam Czekac 15 dni.... Wczesniej na spotkaniu z urzednikami powiedzieli mi że min 2 miesiace będę czekac.

Zobaczymy.... Bo internet dalej nie zmieniony od grudnia..... Maja dzwonic znow w tym tygodniu. W piatek stwierdzili ze nie mogli przeslac dalej bo danych z faktury identyfikacyjnych z innej firmy gdzie anulacja bedzie nie otrzymali.... No nie otrzymali bo nigdy o te informacje nie prosili ciołki.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora