Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 18:56   #1058
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo my w tej bardziej imprezowej części jesteśmy
Z tego co widzimy, to nie tylko my mamy takie szczęście. Najwięcej szkód mamy na parkingu hotelowym po nocy, parkujemy dość rozsądnie, nie w miejscach, gdzie komuś by to przeszkadzało.
Ale ubezpieczenie mieliśmy, auto oddane, żadnych problemów. Najlepiej wydane 100 euro

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Za dwie godziny będę w domu, ważę chyba z 5 kg więcej i to nie żart ani nie przesada
Było bosko, wracam za rok ale już sami organizujemy resztę. Ewentualnie rozważam ten sam hotel bez jedzenia, bo lokalizację miał rewelacyjną.
Za 2,5 miesiąca Rodos
Teraz tryb oszczędzania.
U mnie też tryb oszczędzania na wakacje [emoji267]
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziekuje mocno Wszystkim za kciuki podziałały

Klaskam za zakupy i wypoczynekklas ki:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
nadal upał zapadam przez to w sen letni i nic mi sie nie chce





super!





fajnie że wakacje udane!


















wiadomix :brzyda l:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Wróciłam z basenu. W szatni tak gorąco, że zgrzałam się bardziej niż przed basenem [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora