Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-10, 15:24   #4981
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Skakanie mówisz nie. Okej to się pokręcę czy główka nisko pojęcia nie mam, o 19 wizyta to może będę wiedziała. Myślałam że zaszkodzić sobie tym nie można

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Tymi ćwiczeniami można właśnie pomóc główce zejść i ewentualnie dziecku obrócić się pleckami do Twojego pępka. U mnie podziałało, chociaż nie wiem oczywiście na ile sama by się tak nie ustawiła, gdybym nic nie robiła
Skakanie na piłce nie zrobi instant krzywdy raczej, ale obciąża dno miednicy i zwiększa tłocznie ciśnienia w jamie brzucha. Ogólnie bardziej tobie może zaszkodzić niż dziecku, chociaż pierwszy odruch na tej piłce to skakanie rzeczywiście Możesz też w pozycji na boku, nogi zgięte w kolanach rolować jedną nogę na piłce i prostować. Na koniec serii przytrzymujesz nogę w powietrzu jak najbliżej swojego boku, to otwiera fajnie miednicę.
Za to te wszystkie które angażują mięśnie brzucha wg mnie masakrują brzuch
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja mam ciągle coś w stylu zakwasow po wewnętrznej stronie ud na samej górze, to to? [emoji848] chociaż to chyba bardziej spojenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też mam ale dodatkowo u mnie jakby każda kostka w miednicy się ruszała. Gin twierdzi, że to normalne, bo relaksyna powoduje właśnie rozejście się połączeń międzykostnych, żebym mogła wypchnąć dziecko. I rzeczywiście te kości się jakby nie trzymały kupy. Fizjo to nam nawet pokazywała taki model miednicy z tymi właśnie zasznurowanymi kośćmi i jak to się rozciąga. To było mega mroczne dla mnie wtedy...
A spojenie tak stricte to boli gdzieś w okolicach wzgórka łonowego. To też zaliczam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora