Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-10, 16:05   #4997
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahhaha nie nie dysze
Ale rano mam wrażenie jakbym schodziła z tego świata tak mi słabo

DZiewczyny czy jak nic nie otwarte wszystko szczelnie zamknięte to skakanie i kręcenie się na piłce ma jakikolwiek sens??! Jak nie to idę poleżeć a nie tracę tu czas [emoji86][emoji23]

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Wiesz, możesz i na głowie stać na tej piłce, a jak to nie ten dzień to nie ten dzień idź się położ
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
No to nie ma co się dziwić Mojemu na USG wychodziła główka wieksza o 2 tygodnie i bałam się, że jak przenoszę to nie dam rady go urodzić...

Tak w ogóle to miałam mieć dzisiaj ściągane szwy, ale położna środowiskowa powiedziała, że jej zdaniem 7 dni od porodu to za krótko i ściągnie mi je w poniedziałek, krocze będzie mocniej wygojone to ściąganie będzie mniej bolało. Po jakim czasie Wy miałyście ściągane? Tija, jakie Ty masz doświadczenie?

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Ja miałam rozpuszczalne. Mogłam je zdjąć, ale koleżanka mi odradziła. Krocze ładnie się wygoilo położna widziała to wie co mówi, na oko to nie potrafię powiedzieć jak tam Twoje krocze się ma może Cię teraz ciągnąć i swedziec, to objaw gojenia.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tymi ćwiczeniami można właśnie pomóc główce zejść i ewentualnie dziecku obrócić się pleckami do Twojego pępka. U mnie podziałało, chociaż nie wiem oczywiście na ile sama by się tak nie ustawiła, gdybym nic nie robiła
Skakanie na piłce nie zrobi instant krzywdy raczej, ale obciąża dno miednicy i zwiększa tłocznie ciśnienia w jamie brzucha. Ogólnie bardziej tobie może zaszkodzić niż dziecku, chociaż pierwszy odruch na tej piłce to skakanie rzeczywiście Możesz też w pozycji na boku, nogi zgięte w kolanach rolować jedną nogę na piłce i prostować. Na koniec serii przytrzymujesz nogę w powietrzu jak najbliżej swojego boku, to otwiera fajnie miednicę.
Za to te wszystkie które angażują mięśnie brzucha wg mnie masakrują brzuch


To też mam ale dodatkowo u mnie jakby każda kostka w miednicy się ruszała. Gin twierdzi, że to normalne, bo relaksyna powoduje właśnie rozejście się połączeń międzykostnych, żebym mogła wypchnąć dziecko. I rzeczywiście te kości się jakby nie trzymały kupy. Fizjo to nam nawet pokazywała taki model miednicy z tymi właśnie zasznurowanymi kośćmi i jak to się rozciąga. To było mega mroczne dla mnie wtedy...
A spojenie tak stricte to boli gdzieś w okolicach wzgórka łonowego. To też zaliczam
Najpierw dziecko ustawia się pleckami do Twojego boku, potem w trakcie porodu dokonuje dalszych zwrotów
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
No to na dziś brak chętnych ? Ja dziś też nie mogę bo dopiero jutro mam spotkanie z położna [emoji848]

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja chce!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora