Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-10, 16:11   #4999
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tymi ćwiczeniami można właśnie pomóc główce zejść i ewentualnie dziecku obrócić się pleckami do Twojego pępka. U mnie podziałało, chociaż nie wiem oczywiście na ile sama by się tak nie ustawiła, gdybym nic nie robiła
Skakanie na piłce nie zrobi instant krzywdy raczej, ale obciąża dno miednicy i zwiększa tłocznie ciśnienia w jamie brzucha. Ogólnie bardziej tobie może zaszkodzić niż dziecku, chociaż pierwszy odruch na tej piłce to skakanie rzeczywiście Możesz też w pozycji na boku, nogi zgięte w kolanach rolować jedną nogę na piłce i prostować. Na koniec serii przytrzymujesz nogę w powietrzu jak najbliżej swojego boku, to otwiera fajnie miednicę.
Za to te wszystkie które angażują mięśnie brzucha wg mnie masakrują brzuch


To też mam ale dodatkowo u mnie jakby każda kostka w miednicy się ruszała. Gin twierdzi, że to normalne, bo relaksyna powoduje właśnie rozejście się połączeń międzykostnych, żebym mogła wypchnąć dziecko. I rzeczywiście te kości się jakby nie trzymały kupy. Fizjo to nam nawet pokazywała taki model miednicy z tymi właśnie zasznurowanymi kośćmi i jak to się rozciąga. To było mega mroczne dla mnie wtedy...
A spojenie tak stricte to boli gdzieś w okolicach wzgórka łonowego. To też zaliczam
Twoja leży plecami do pępka? Moja jest bokiem. Plecy/pupkę ma po mojej prawej a nóżki zgięte po lewej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora