Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 19:10   #140
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez pigigel Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zwracałyście kiedyś rzeczy z h&m po terminie ?
Co w sytuacji gdy mam przeterminowaną etykietę zwrotu ?

Ja nigdy po terminie nie zwracałam, ale w watku wiele razy pisane było, ze wizazanki zwracały. Dla h&m nie stanowi to raczej problemu, o ile termin nie został znacząco przekroczony. Podobnie lużny stosunek mają do wysyłania używanych rzeczy klientom lub rzeczy bez metki, więc moim zdaniem, zwrot po terminie to nie jest zbrodnia Jednak jak podejdą, na 100% nie powiem.
Na pewno, jesli minął termin etykiety, masz dwa wyjścia - albo skorzystac z etykiety zwrotnej dodanej do innego zamówienia albo napisać do nich lub zadzwonić i poprosić o wygenerowanie etykiety (musisz podać nr zamowienia, nowa etykieta przychodzi po kilku dniach i ma ok tydzien ważności)

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaaa o tym mowa- "zwróćmy, a może się uda"...

Mari, generalnie się z Tobą zgadzam, ale h&m to specyficzna firma i oni uczą klientów też innego podejścia. Sama nie próbowałam zwracać po terminie, ale skoro ewidentnie firma akceptuje zwrot rzeczy używanych lub bez metek (obydwie kategorie rzeczy przychodzily do mnie z magazynu h&m, w tym odzież brudna, nieswieża lub pachnąca mocno perfumami), to uważam, ze przekroczenie terminu zwrotu o kilka dni to nie jest największe przewinienie klienta
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2020-01-13 o 19:12
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując