Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-13, 20:20   #141
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Białą bluzkę widziałam tylko w sklepie, ale nie mierzylam. Wyglądała dość standardowo.
Marynarkę zostaw, fajna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dziękuję
Twoja marynarka też bardzo mi się podoba Taka casualowa, fajna, a do tego dobrze leży, dłuższa, ale rozmiarowo dopasowana. Bardzo dobrze w niej wyglądasz
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mi się podoba ta marynarka. Możesz podać nr ref? Bo jestem ciekawa czy to jest ta, co dodałam do ulubionych
Proszę link https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0740716004.html


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Tak, to ta. Była w okolicach wakacji też w kolorze beżowym. Ona ma dość szerokie rękawy. Nie był to fajny oversize tylko po prostu była na mnie za duża. Więc moim zdaniem rozmiarówka zawyzona.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzięki dziewczyny za wiadomości w takim razie marynarkę zostawię, chociaż zamówiłam jeszcze taką w pepitkę w Pull&Bear i też jest fajna co tu teraz wybrać

Dziewczyny zdarzyło Wam się reklamować jakąś rzecz online? Bluza z piżamy skurczyła mi się o dobre 2 rozmiary po jednym praniu, miałam ją dosłownie raz na sobie ale zastanawiam się, czy warto bawić się w to, jak w ogóle cała sprawa przebiega, w sklepie stacjonarnym zawsze reklamacje rozwiązywały się na miejscu i szybko, a online?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg screenshot_20200113-205228_chrome.jpg (134,0 KB, 111 załadowań)
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując