Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza sprawa i już rozwód
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 08:54   #16
screen71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez Kasandra79
Dziewczyny napiszcie jakie pytatnia zadaje sedzina w sadzie ??? Maz mnie nastraszył , ze powie w sadzie , ze mnie kocha i mozemy nie dostac rozwodu.
Dla Sądu będzie liczyło sie to od jak dawna nie mieszkacie razem, od kiedy nie utrzymujecie kontaktów fizycznych (nas o to pytała). Jednym zdaniem Sąd bedzie chciał się upewnić,że zanikły miedzy wami więzi gospodarcze i fizyczne. Jeśli chodzi o więzi emocjonalne to sam fakt,że mąz powie że Cię Kocha jeszcze niczego nie przesądza. Kiedy mnie Sędzina zapytała czy Kocham swojego męża to odpowiedziałam,że to co do niego czuję to już nie jest taka miłośc która sprawia,że dwoje ludzi chce być razem. W jakiś sposób Kocham w nim ojca mojego dziecka, wspomnienia miłych chwil...ale nie Kocham go juz na tyle aby móc z nim być. Tak więc nie mogę powiedzieć,że nie ma między nami więzi emocjonalnej bo jest i zawsze będzie. Tym bardziej, że nie rozstaliśmy się w gniewie i wiem,że w razie czego ja mogę liczyć na jego pomoc a on na moją .Kasandro nie martw się na zapas.Jeżeli jesteś pewna,że chcesz się rozwieść to napewno Ci się to uda.
screen71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując