Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem LHA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-18, 16:16   #2
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Domowy peeling kwasem LHA

Domowy? Peelingi LHA występują w dwóch stężeniach - 5 i 10% i robi je TYLKO dermatolog. Ja chodzę właśnie do dermatologa na te peelingi i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim nie ma aż takiej wylinki. Buzia jest czerwona od razu po, ale następne dni są spoko i można się pokazywać ludziom (nie to co np. w przypadku kwasu glikolowego po którym przez tydzień nie mogłam wyjść z domu). Kwasu się nie neutralizuje, więc raz po peelingu o 19 nie spałam do 4 rano Ale z reguły jednak tak nie boli. Efekty są super - może nie spektakularne, ale też i moje problemy mają słabe-umiarkowane nasilenie. Przede wszystkim po peelingu nie robią mi się nowe pryszcze i jest znacznie mniej zaskórników. Trochę gorzej jeśli chodzi o usuwanie śladów i przebarwień. Blizn nie mam, więc w tym temacie się nie wypowiem. Efekt trwa tak ok. 2 miesiące. Potem trzeba kolejny zabieg. Słyszałam, że te peelingi mają wycofać i kurację LHA będzie się przeprowadzać tylko w formie smarowania kremami effaclar (gdzie jest 1,5% stężenie, więc i na efekty trzeba czekać długo).
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując