Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 15:53   #53
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Szacunek za golenie [emoji16]
Ja jakis miesiac temu ostatni raz sie za to wzielam i od razu żałowałam ale juz musialam dokończyć na czuja i powiedziałam koniec, co będzie to będzie [emoji85] jak komus będzie przeszkadzac niech sobie sam z tym radzi [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ha zdrowe podejście [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja też na czuja. Ale staram się codziennie pociągnąć maszynka i wierzę że dzięki temu codziennie coś tam więcej zgole[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kurczę... gdyby mi się tylko chciało tak jak mi się nie chce [emoji28]
Może zrobię kooolejne podejście dzisiaj [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Udało mi się dzisiaj podziałać troszku w domu pod nieobecność męża wiec mi nie psioczył ze mam siedzieć bo on to zrobi. Odkurzyłam, pomyłam podłogi, ogarnęłam kuchnię i łazienkę, wstawiłam zmywarkę, ogarnęłam pranie z suszarki i obmyłam fotelik Małej. A teraz plecy mi pękają ale było warto [emoji16] w końcu coś zrobiłam bo ileż mogę leżeć czy siedzieć [emoji58]
Przepowiadacze zmieniły się podczas sprzątania w te dziwne skurcze podczas których brzuch kwadratowy się robi. Dziwnie to wygląda, jakbym kartonowe pudełko połknęła [emoji23][emoji28]
Teraz leżę i daje odpocząć plecom, za to Mała nadrabia i znowu jogę uprawia [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora