Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 20:09   #43
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez DaniTheGirl Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem czemu tak bardzo mu się spieszy. Mówi ,że lepiej zrobić to wcześniej, bo jak będziemy dłużej czekać rok czy 2 lata, to będzie to raczej z jakiegos poczucia obowiązku, czy coś takiego. Już mówiłam mu ,żeby nie naciskał tak na mnie i widze malutką poprawę. On mnie zapewnia ,że już 'po' nie zostawi mnie ani nie zdradzi. Chciałabym z nim to zrobić i to bardzo , jednak takie namowy z jego strony ,zniechęcają mnie i sprawiają, że chce to jeszcze bardziej odłożyć w czasie. On sam mówi ,że szanuję moją decyzje, ale jak usłyszałam coś takiego ,że 'nie chce długo czekać' to nabrałam wątpliwości. Wcześniej ich nie miałam i tu jest problem ,bo nie wiem co zrobić. Dać sobie więcej czasu ?
jeju, dziewczyno...jeżeli twój facet sprzedaje ci takie teksty (o tym, że jak mu się oddasz to cię nie zdradzi) i mocno nalega na stosunek po kilku miesiącach związku (tym bardziej, że jesteś dziewicą) to szczerze? nie powinnaś angażować się w tą relację. uważam, że będzie z tego płacz,
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując