Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 12:09   #26
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
wiesz, fajnie miec obok domu market, gdzie sie robi zakupy. Inni sa zachwyceni "woow, nasza biedronka, mamy rzut beretem na zakupy". A my - kurcze, bedzie nam sie chcialo jezdzic dwa razy w tygodniu 20km na zakupy?" Okolica tez jest wazna : sklepy, przedszkole itp
Tak, wiem że okolica jest ważna, ale to że Biedronka jest blisko nie znaczy, że inny sklep nie jest. Nie mówiłam o okolicy tylko o Twoim zdaniu, że nie chcesz mieszkać blisko Biedronki, bo nie lbuisz tego sklepu.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Hmm, w Biedronce wina? To chyba sa "wina"
Są wina, polecam spojrzeć - Jeronimo Martins wywodzi się z Portugalii i dużo ciekawych portugalskich i hiszpańskich win można tam znaleźć.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No ale tak, jak napisałam, jak ktoś jest koneserem, to idzie do winiarni i kupuje wino za stówkę.
A kto tak powiedział? Portale i pisma winiarskie też często piszą o winach z Biedronki czy Lidla, oczywiście nie tych najtańszych, ale właśnie tych dobrych. Akurat w Biedronce nie, ale w Lidlu też kupisz wino za stówkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując