Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczna współpracowniczka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-22, 14:32   #19
AgnieszkaOliwia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 45
Dot.: Toksyczna współpracowniczka

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ohh tez pracuje w beauty i zeby zjadlam na takich przepychankach.


Mozesz isc do szefowej i powiedziec wprost, ze tamta osoba jest takim zlym jablkiem w zespole(nie wiesz ,czy juz ktos sie na nia nie skarzyl),
Mozesz tez uzyc argumentu ze ty pracujesz juz x czasu , wyrabiasz swoja ciezka praca dobra opinie salonowi i sobie po czym recepcja wpisuje klientki do niej a klientki na nia narzekaja,ze sie nie przyklada.
Powiedz ze lezy ci dobro bizesu bla bla a widzisz ze w zaistnialej sytuacji firma idzie do tylu.
Dziękuje za odpowiedż. A statystycznie dużo jest takich osób? Wcześniej miałam zawsze dobre, wspierające się towarzystwo w pracy chociaż też system wynagrodzeń był inny.

Rozmawiałam dziś z szefową póki co powiedziałam jej o atmosferze i o plotkach jakie rozsiewa. O klientkach będe mówić jak sobie pospisuje nazwiska itd. Szefowa podziękowała za szczerość i powiedziala, że mnie rozumie. Rozwiązania sytuacji żadnego nie zaproponowała w sumie nic nie zaproponowała i tylko przyjeła to do wiadomości. Jestem trochę zniesmaczona, zwłaszcza, że toksyczna koleżanka zaczęła okazywać ostatnio mi sporo życzliwości. Nie bez powodu oczywiście bo widzi interes i zysk we mnie. Osłabia mnie to strasznie bo jestem tak naiwna, że prawie dałam się nabrać na jej gierki
AgnieszkaOliwia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując